Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 127

27 Shk 19:46 ,

Pikap 1.7 Dizel vp 2000

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 01:01 ,

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:06 ,

Porosit duks me çfardo emri

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 00:29 ,

pikap

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 04:03 ,

30

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 11:00 ,

She's veturen

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 20:18 ,

Shitet urgjent

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:58 ,

Vetur e vogel

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 20:03 ,

Kamionet me korp

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:52 ,

kamjonet

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 19:00 ,

Pikap

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 14:20 ,

Shitet korpa

7 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:20 ,

Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 15:46 ,

Fiat uleyese

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 08:40 ,

Pikab

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 11:09 ,

Fiat tipi 179

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 19:18 ,

Fiat punto 1.7 posedon 1 vit regjistrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:53 ,

shes plejstejshen dysh

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 19:53 ,

fiati n shitje

2 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 21:19 ,

haveri

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 15:37 ,

Fiat

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim