Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 130

Sot 02:30 ,

Fiat 1500 N gjendje Pune ka Nevoj per investim

900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 15:37 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 15:48 ,

fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 19:05 ,

yamasaki

470 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Shk 09:01 ,

Shitet kombi IVECO

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 17:57 ,

Fijat

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 15:31 ,

Shes inventarin per sony play station

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 00:30 ,

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 20:40 ,

OLDTIMER FIAT 1300 1977

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 11:59 ,

Fiat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 14:14 ,

shes fiat bravo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 20:58 ,

U shit flm merr jep

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 11:50 ,

Pikapi fiat 1.7dizell(viti99)

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 09:55 ,

Shite fjati bravo

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 12:57 ,

Ndrroj lopen me viq + kerrin menaj kerr tjeter

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 07:40 ,

Fiat Ponto---Me marrveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 09:41 ,

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Shk 13:04 ,

Fellne 14 me goma te reja

150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 12:01 ,

Shes fiat

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 11:19 ,

Fiat

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 14:49 ,

Shes konbi fiat qmimi 1100

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 21:08 ,

Fiat 130 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:08 ,

Fiat 1300 & Zastava 101

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 08:49 ,

haveri 99

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim