Artanë | Makina | Vetura | Fiat | 130 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


25 Gush 19:43 Vetura , Pejë

OLDTIMER FIAT 1300 1977

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 11:59 Vetura , Skenderaj

Fiat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 14:14 Vetura , Fushë Kosovë

shes fiat bravo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 20:58 Vetura , Prishtinë

U shit flm merr jep

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 11:50 Vetura , Lipjan

Pikapi fiat 1.7dizell(viti99)

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 09:55 Vetura , Ferizaj

Shite fjati bravo

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 12:57 Vetura , Klinë

Ndrroj lopen me viq + kerrin menaj kerr tjeter

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 07:40 Vetura , Lipjan

Fiat Ponto---Me marrveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 09:41 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Shk 13:04 Vetura , Vushtrri

Fellne 14 me goma te reja

150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim