Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 131

07 Qer 02:46 ,

Kombi fiat

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 18:34 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 10:35 ,

Duks per meshkuj

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:01 ,

Fiat 131 dizel -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 20:58 ,

U shit merr jep flm

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:39 ,

Shitet urgjent dhe ndrrohe rks I skaduar 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 12:55 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 17:33 ,

ushit

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 16:37 ,

Shes konbi fiat dizell urxhent qmimi 1100

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 20:53 ,

Fiat 131 -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim