Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Fiat | 131

19 Shk 13:39 ,

Shitet urgjent dhe ndrrohe rks I skaduar 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim