Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500 Abarth

04 Gush 11:16 ,

Fiat 500 Abarth 1.4 Turbo Benzin 220ps / Ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 17:17 ,

Fiat 500 Abarth by Romeo Ferraris Monza Edition

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Maj 12:54 ,

Fiat

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Jan 00:05 ,

Fiat

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:51 ,

Fiat abarth 1.4 16v 135ps viti 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 13:24 ,

fijat po ardh nga ch

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:22 ,

shitet yugo urgjent

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 00:42 ,

Fiat abarth 500

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 15:11 ,

shitet fiat abart 500c

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 22:58 ,

Fiat 500 Abarth i ardhur nga Zvicrra

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Sht 15:42 ,

Fiat abarth

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 13:45 ,

Fiat Abarth Okazion Super makine

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 00:25 ,

Shes fiat 1.8 benzin 16.v

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim