Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat | 500 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:32 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 1.2 B - Viti 2008 / RKS 8 MUAJ

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:09 Vetura , Prizren

Fiat 500 shitet urgjent

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:43 Vetura , Vushtrri

FIAT 500 -PANORAM 1.4 BENZIN RKS 1 VIT

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:11 Vetura , Gjilan

Fiat 500 1.2 b 100 mi km nga CH

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:00 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat 500

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat 500

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:41 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat 500

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:24 Vetura , Gjilan

Fiat 500 1.2 b 2013 - 125 mi km

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:23 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 multijet

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:21 Vetura , Prishtinë

Fiat 500

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim