Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500C

Dje 22:39 ,

Fiat 500 Diesel 1.3 Viti 2009 Rks 6 Muaj.!

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 19:32 ,

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 18:46 ,

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI FIAT VOLKSWAGEN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 17:05 ,

FIAT 500 DIESEL PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 20:16 ,

Fiat 500c 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 18:00 ,

Fiat 500C maxsport benzin

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:39 ,

Vetura ne shitje

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:33 ,

Fiat 500C

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 21:22 ,

Fiat500C

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 14:17 ,

Pershndetje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 23:02 ,

Shitet fiat 500

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:18 ,

Fiat 500c viti 2011. Km 110.000

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 12:10 ,

Fiat 500 1.2 benzin Viti 2011. 110.000 km me liber

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 16:51 ,

Fiat 500C

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Qer 10:05 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 16:29 ,

Fiat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 20:12 ,

Fiat 500 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 17:03 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 11:43 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:59 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 08:07 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 10:52 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 22:41 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 14:37 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 10:50 ,

1234

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 21:11 ,

Fiat 500C dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 07:22 ,

Fiat 500C, Fiat 2012, 100.000km

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Korr 17:37 ,

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 17:57 ,

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Korr 20:55 ,

Fiat 1.3

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Qer 09:56 ,

Fiat 500c 1.4 16v

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Dhj 17:21 ,

FIAT 500C 1.2 BENZIN - BEJ NDERRIM ME "GOLF 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 07:48 ,

shitet fiati urgjend

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 19:54 ,

shef fiatin urgjebd

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 23:12 ,

Fiat 500 1.4 turbo

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 14:16 ,

3 Fiat 500C Dizell dhe Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 18:43 ,

PIKAP

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 17:37 ,

Shes fiat bravo dizel

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 15:25 ,

ww2

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:54 ,

fiat 500 1.3 dizell

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 20:18 ,

Shitet Vetura me marrveshje

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim