Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500L

Sot 11:07 ,

FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 ,

FIAT 500L 1.3 MULTIJET SHITJE EDHE ME LIZING

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 18:33 ,

#Fiat 500 Lounge Automatik Me dogan

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 16:26 ,

Fiat 500L 1.3

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Dhj 16:55 ,

Shitet Fiat Pikap 2004 1700€

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 15:42 ,

Fiat 500 L

14 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 11:32 ,

Fita 500L

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 19:28 ,

Fiat 500L 1.4 Benzin Manual 1.4 16v 95Hp

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 09:27 ,

Shitet

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 16:47 ,

Fiat 500 antike

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:49 ,

Pershendetje

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 09:06 ,

Radi per fiat

130 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 17:22 ,

Okazion antike

3 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Jan 17:14 ,

Antike 500

3 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Nën 18:46 ,

Fiat 500 luso antike

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Tet 11:46 ,

Fiat 500 l

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Tet 21:20 ,

FIAT 500 L

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999


Në fillim