Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500L Living

24 Gush 22:09 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:38 ,

Iveko

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 16:47 ,

Fiat 500L

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 15:33 ,

Fiat 500L Living -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim