Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500L Trekking

Dje 16:42 ,

Fiat 500 L Cross dizel 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:49 ,

BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 08:08 ,

haveri

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 07:26 ,

haveri

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 19:40 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim