Deçan | Makina | Vetura | Fiat | 500L

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 09:46 ,

FIAT 500L 1.3 MULTIJET SHITJE EDHE ME LIZING

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 ,

FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 16:55 ,

Shitet Fiat Pikap 2004 1700€

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 15:42 ,

Fiat 500 L

14 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 11:32 ,

Fita 500L

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 19:28 ,

Fiat 500L 1.4 Benzin Manual 1.4 16v 95Hp

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 09:27 ,

Shitet

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 16:47 ,

Fiat 500 antike

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:49 ,

Pershendetje

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 09:06 ,

Radi per fiat

130 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim