Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500X

Dje 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 18:33 ,

Fiat 500X

6 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 16:27 ,

Fiat 500X 1.6 Benzin 110Hp

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim