Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Barchetta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


13 Gush 15:15 ,

ushit e gzoft pronari i ri

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 12:26 ,

FIAT BARCHETTA 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Mar 14:39 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 12:54 ,

Fiat 1.6 benzin/gas goma dimrit regjistrim 8muj

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:58 ,

Fiat Barchetta 1.8 2500 lloje

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 14:54 ,

Fiat Barchetta 2001 100.000 km makin e limituar

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 18:58 ,

Hejpsepopret

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 20:21 ,

Fiat Barcheta 1.8 gjendje te mir shum

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim