Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Brava | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:13 Vetura , Vushtrri

Shitet Fiat-Brava 1.4 benzin Vp-97

900 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:58 Vetura , Gjilan

FIAT BRAVA 1.6 16 V SX 98

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 21:19 Vetura , Vushtrri

Shitet ose ndrrohet Fiat Brava��☎️

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 08:29 Vetura , Mitrovicë

Fiat brava

750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 09:07 Vetura , Burim

Fiat brava disel gjendje shum Te mir

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 22:33 Vetura , Mitrovicë

Shes ndrroj fiat

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 18:34 Vetura , Mitrovicë

Foat Brava 1.9 JTD

670 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 21:31 Vetura , Prishtinë

Fiat Brava

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:59 Vetura , Prishtinë

SHITET URGJENT FIAT BRAVA 1.9JTD

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:01 Vetura , Gjilan

Shitet

740 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim