Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Bravo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 22:37 Vetura , Prishtinë

Shes ose Ndrroj Fiat Brava 1.6 Benxin, Viti 1999,

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 Vetura , Prizren

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Vetura , Ferizaj

Pjese per fiat

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

SHITET VETURA VITI 1998 BENZIN 1.2

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

FIAT BRAVO 2.0 MULTIJET -SHITJE EDHE ME LEASING-

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 Vetura , Prizren

Fiat Bravo 1.9 multijed 16 V Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel Automatik -09

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 Vetura , Gjakovë

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:06 Vetura , Prishtinë

Fiat Bravo dizel

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:04 Vetura , Prishtinë

Fiat BRAVO 2.0 JTD

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim