Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Cinquecento

27 Sht 09:48 ,

Shes ose ndrroj fiatin

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 23:55 ,

Shitet urgjent tip top ��

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 18:07 ,

Fiat Cinquecento benzin+gaz

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 12:43 ,

Shes fiatin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 22:14 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 15:47 ,

Fiat qincuecento 700 kubik Rks ngjendu shum tmir

420 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 08:52 ,

Fijat

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 18:10 ,

Fiat

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 02:33 ,

Pikapo

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 16:03 ,

Fiat 1.9 dizell

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:38 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 20:25 ,

Fiat Cinquecento -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 11:40 ,

fijat

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 23:31 ,

Fiat

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 19:23 ,

u shittt flm merrjep

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:21 ,

Fiat cinquecento

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 21:39 ,

Qmimi me marrveshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim