Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Coupe

22 Maj 15:13 ,

Veture per femije

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 19:38 ,

Fiat Coupe benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 20:14 ,

Pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 02:22 ,

Fiat coupe 2.0

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:17 ,

Fiat Double

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 13:41 ,

Shes ford fiesta 1.2 benzin"16V

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 23:28 ,

Shitet ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 21:26 ,

Shitet fiat pickup

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 19:18 ,

Shitet Fiat Punto

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:41 ,

20v turbo motori i fiat coupe

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 20:09 ,

shitet veturaa

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 21:46 ,

shitet vetura

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:37 ,

shitet kombi 2.5 dizel rks i qlajmrun

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 11:51 ,

Avija

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 20:27 ,

fiat

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 09:38 ,

Shes fiat 1,7 dizel i qlajmruar

280 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 11:01 ,

Shes kamijonet fiat dukat

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 19:51 ,

Ushit

1 640 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 17:02 ,

Fiat

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 19:41 ,

Shitet fiati

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:20 ,

Fiat Punto benzin

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:41 ,

Fiat Coupe disel

20 Nën 11:13 ,

Fiat Coupe -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Sht 14:00 ,

Fiat

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 07:27 ,

fijat skuto 2.0 ztd

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:35 ,

Fiat Coupe benzin -98

1 700 EUR Price Reduced

01 Maj 14:04 ,

Fiat Coupe -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 13:30 ,

Fiat coupe

2 950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 16:47 ,

fiat

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim