Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Croma

29 Qer 16:42 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:07 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:15 ,

Fiat Croma - I ardhur nga Zvicra

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 20:12 ,

shitet fiat croma diesell

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:24 ,

Fiat croma 1.9

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:03 ,

Shitet ndrrohet Fiat croma dizel Automatic rks1vit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 20:27 ,

Shitet menjaq i Fiat Croma 2.0 Benzin viti 1994

120 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 22:28 ,

Fiat Croma dizel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:20 ,

Shitet Ndrrohet

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:14 ,

Kamjonet e punes , veturë , iveco

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 19:21 ,

Fiat

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 15:23 ,

Shitet fijati ne gjendje te mir veq 400 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Korr 14:18 ,

Shes veturen Fiat Croma 2006 me super cmim!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:33 ,

Fiat Croma SWISS 1.9 16V Automatik

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 16:23 ,

Fiat Croma 1.9 16 V Swiss 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:31 ,

Shitet pikabi ne tabela te huja 2008 viti i prodht

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 08:08 ,

Fiat Croma 1.9 Dizell

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:48 ,

Fiat Croma 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:48 ,

U shittttttttttt fait croma

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:05 ,

Fiat cromo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:15 ,

Fiat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 21:43 ,

Fiat Croma

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 23:22 ,

Fiat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 22:34 ,

Fiat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 19:33 ,

FIAT CROMA - 2.4 Diesel -AUTOMATIK-TABELA ZVICRANE

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 11:45 ,

Makine Fiat Croma autoveture

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
12 Tet 09:51 ,

Fiat croma gjendje perfekte

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 12:22 ,

Shitet. Drroet fiat coma. Dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 19:41 ,

fiat croma 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 20:32 ,

FIAT CROMA - DIESEL

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 16:53 ,

Fiat croma 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 21:15 ,

Shess kerrin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 17:46 ,

shitet fiat croma 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 16:02 ,

Fiat Croma

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 13:19 ,

shitet fiat croma 1.9 diesel

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 11:12 ,

FIAT CROMA 1,9 JTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 17:37 ,

shitet fiat croma 1.9 16w panoram

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:04 ,

Golf

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 11:38 ,

Shitet makina Fiat Croma

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Nën 10:12 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 19:29 ,

shitet

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 20:23 ,

FIAT CROMA 1,9 JTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 09:49 ,

FIAT CROMA

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 17:22 ,

Fiat croma

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 19:24 ,

fiat croma

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 12:56 ,

fiat croma

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 20:10 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 07:19 ,

Shitet betura

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:24 ,

Fiat Caroma dizel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 21:35 ,

She's urgjente

845 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim