Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Croma | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 15:50 Vetura , Malishevë

Fiat Croma - RKS

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 20:44 Vetura , Ferizaj

pjes fiat croma fiat skudo alforome 147 etjrr

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Tet 14:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Ndrrohet

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:21 Vetura , Prizren

Fiat

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 14:18 Vetura , Prizren

Shes veturen Fiat Croma 2006 me super cmim!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:33 Vetura , Pejë

Fiat Croma SWISS 1.9 16V Automatik

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 16:23 Vetura , Pejë

Fiat Croma 1.9 16 V Swiss 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:31 Vetura , Lipjan

Shitet pikabi ne tabela te huja 2008 viti i prodht

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 08:08 Vetura , Prishtinë

Fiat Croma 1.9 Dizell

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim