Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Croma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:51 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 ,

Fiat croma automatik-tiptronik 1.9dizell

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 08:31 ,

Fiat Croma

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 23:06 ,

Shitet Fiat croma dizel Automatic rks

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 21:04 ,

pjes fiat croma fiat skudo alforome 147 etjrr

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 19:14 ,

Kamjonet e punes , veturë , iveco

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 14:56 ,

Shitet Ndrrohet

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:21 ,

Fiat

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 15:23 ,

Shitet fijati ne gjendje te mir veq 400 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim