Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat | Croma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 18:00 ,

Fiat Doblo 1.9 JTD Manual 12.2006 Klimatronic "I Doganuar" R

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:11 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD AUTOMATIK FULL EXTRA 2007

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 20:45 ,

Fiat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:15 ,

Fiat Croma - I ardhur nga Zvicra

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 15:24 ,

Fiat croma 1.9

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:27 ,

Shitet menjaq i Fiat Croma 2.0 Benzin viti 1994

120 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 22:28 ,

Fiat Croma dizel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:20 ,

Shitet Ndrrohet

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:14 ,

Kamjonet e punes , veturë , iveco

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim