Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


02 Korr 14:27 ,

Shitet Fiat Fiorino

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 09:57 ,

Fiat

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:56 ,

Shitet pikapi

950 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 10:56 ,

Fiat Fiorino 1.7 Dizell Pikap

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 14:42 ,

Shitet pikapi 1.7turbo dizell

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:11 ,

shes pikapin fiat fiorino1.3 benzin

380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 12:20 ,

Shes pikap urgjenre

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet ose ndrrohet me traktor

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:17 ,

Fiat Fiorino dizel

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:28 ,

shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim