Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


21 Shk 17:55 ,

Pikap fiat fiorino

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 19:29 ,

Shitet apo ndrrohet me qka tem konvenon

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 14:51 ,

Fiat fiorino 1.3 multijet semi-automatic pa dogan

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 00:14 ,

Shitje

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 15:51 ,

Pikap Fiat 1.7 dizell me klim

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 22:52 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 11:42 ,

Fiat fiorino 1.4

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Dhj 21:49 ,

Fiat Fiorino 1.7 Turbo Dizel v.p 2000

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 09:52 ,

viti 2001 rks benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 19:32 ,

1.6benzin

299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim