Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat | Fiorino | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:54 Vetura , Prishtinë

FIAT FIORINO 1.3 JTD MULTIJET 2010 I DOGANUAR

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Vetura , Fushë Kosovë

FIAT Florino 1.3 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 13:31 Vetura , Ferizaj

Urgjent shes pikapin 1evro

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 06:04 Vetura , Prizren

fiat

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Tet 20:04 Vetura , Viti

pikap

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Tet 19:53 Vetura , Ferizaj

pikap

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 19:22 Vetura , Gjilan

pikap

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 19:16 Vetura , Ferizaj

Fiat Fiorino gaz/benzine 299 evro

299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 17:59 Vetura , Prizren

fiat

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Tet 21:58 Vetura , Vushtrri

shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim