Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Freemont

21 Korr 14:53 ,

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 20:12 ,

Shes

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 18:46 ,

Shes Fiat Freemont 2.0D 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 13:36 ,

Shitet gjipi Fiat 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Sht 19:47 ,

Shes Veturen FIAT, po ashtu bejm ndrrim me Banes

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Gush 00:00 ,

Fiat freemont 2.0 jtd 140 ps viti prodhimit 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:25 ,

Shitet Fiat Freemont 2012 , 7 ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:22 ,

fiat freemont

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 01:40 ,

Fiat benzin viti 2000 (600)euro urgjent

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 09:09 ,

fiat freemont

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Maj 13:13 ,

vetura 7ulse asht

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Mar 12:36 ,

Fiat 2.0dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 11:45 ,

Fiat Fiorino 1.3 dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim