Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Grande Punto Abarth

01 Nën 13:41 ,

Fiat Grande Punto Abarth dizel

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 14:21 ,

Shitet urgjent Fiat punto abarth Hgt

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim