Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat | Grande Punto | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:30 Vetura , Pejë

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET DISEL

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:53 Vetura , Prizren

Fiat Grande Punto

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 10:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Grande Punto Model Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 10:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Grande Punto Evo

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 17:53 Vetura , Gjakovë

Fiat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 08:17 Vetura , Gjakovë

Fiat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 15:29 Vetura , Lipjan

Shitet fiat punto

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Tet 19:51 Vetura , Lipjan

Fiat Punto

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 22:06 Vetura , Prishtinë

Fiat GrandePunto 1.3 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim