Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Idea

Sot 16:08 ,

Fiat Idea 1.9JTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:36 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 22:59 ,

Shes Fiat idea

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 13:35 ,

Fiat 1.9 Dizell

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 18:44 ,

Fiat Idea dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 18:32 ,

Svetislav

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 22:10 ,

Fiat

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 07:21 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 13:49 ,

Shiten fellgat me goma te dimrit per qdo lloj Audi

160 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 22:01 ,

Shitet fiat idea shum i rujtun

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 21:16 ,

Shitet Fiati

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 20:59 ,

Fiad idea

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 13:10 ,

Fiat idea

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 10:03 ,

Fiat Idea

4 400 EUR

02 Maj 11:16 ,

Vetur e vogel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:18 ,

Shitet Vetura Fiat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 21:44 ,

Fiat Idea

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 06:17 ,

Shes fiat

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 10:18 ,

Fiat idea

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 13:58 ,

Shitet vetura fiat idea

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 13:42 ,

Fiat Idea -04

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 20:11 ,

Shitet vetura Fiat idea 1.9JTD

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 09:17 ,

FIAT IDEA

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 21:08 ,

Fiat Idea 1.4 16v

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim