Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Idea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 00:01 ,

Fiat Idea 1.9 JTD 2004 RKS 5 muj

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:35 ,

Fiat 1.9 Dizell

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 07:53 ,

Fiat Idea 1.3 dizel me klim (ndrroj)

700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 18:44 ,

Fiat Idea dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 18:32 ,

Svetislav

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 22:10 ,

Fiat

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 07:21 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 13:49 ,

Shiten fellgat me goma te dimrit per qdo lloj Audi

160 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 22:01 ,

Shitet fiat idea shum i rujtun

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 21:16 ,

Shitet Fiati

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim