Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Linea

Sot 15:46 ,

SHES FIAT LINEA 2012 / 1.3 JTD 4000€

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 17:36 ,

Shitet urgjent

2 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:16 ,

Shitet urgjent Fiat Liea 1.3 mjet dizell

3 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 07:00 ,

Fiat Activa

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 12:08 ,

Fiat Linea 1.3

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 21:15 ,

Fiat linea

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 12:10 ,

Shitet Fiat liena 1.3 dizell

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 23:37 ,

Shitet ose ndrrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 14:46 ,

Fiat Linea

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:45 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 16:59 ,

Fiat Linea

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 11:01 ,

Shitet Fiat 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 13:42 ,

Fiat Linea

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 13:42 ,

FIAT LINEA

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 02:07 ,

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:53 ,

Fiat bej edhe ndrrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim