Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:28 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat 1.9 Diesel Rks deri ne mars 2020

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 Vetura , Gjakovë

Fiat ne gjendje shuum te mir Regjistrim deri Gusht

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2.0 4X4

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:24 Vetura , Mitrovicë

Iveco daily dupllak

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 19:31 Vetura , Pejë

Shitet FIATI ne gjendje shum te mire.

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 19:11 Vetura , Pejë

Shitet fordi ne gjendje shum te mire.

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 07:12 Vetura , Malishevë

shes kombin ejap edhe me dyr e dritare

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 23:07 Vetura , Viti

Ford

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:50 Vetura , Prishtinë

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:57 Vetura , Prizren

shes

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim