Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Multipla

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Korr 08:07 ,

shitet fiati jtd 1.9 turbo dizell.

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 22:41 ,

Fiat multipla 1.9 jtd ndrim i mundshem me pikap

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 12:16 ,

Shitet Fiat Multipla 1.9 Naft Multijet

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 10:57 ,

Fiat Multipla

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 21:39 ,

Shes kampshtepizen

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 15:14 ,

Fiat

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:11 ,

Shes fiat multipla bajm edhe ndrim

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 14:50 ,

Fiat Multipla 1.9

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 01:21 ,

Fiat multipla 2002 1250 euro ndrrim

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim