Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Palio

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 01:02 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS KESH

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:07 ,

Shitet vetura Fiat Palio

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 14:26 ,

Fiat Palio Weekend

850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 21:27 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 16:44 ,

Fiat Palio Weekend

950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 16:36 ,

Fiat Palio Wekend Perfekt!

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 12:45 ,

SHITET VETURA FIAT PALIO 1.6 BENXIN

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 22:27 ,

Fiat Palio 1.7 disel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:30 ,

Fiat Palio wekend 1.3 benzin.

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 17:47 ,

FIAT PALIO PERFEKT!!!

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim