Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Palio

12 Shk 17:41 ,

shes fiat palio osht 2001 ne gjendje te rregult

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 10:17 ,

Vetura ne shitje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 23:22 ,

Fiat palio

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 18:52 ,

Shes

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:07 ,

Fiat punto 1.2 benxin urgjent uregjent urgjent

888 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 10:41 ,

fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 19:44 ,

Shitet vetura..

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 21:21 ,

SHITEN PJES PER FIAT PALIO

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 09:45 ,

fiat palio karavan

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 15:44 ,

fiat palio i aksidentuar

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:36 ,

Shes Fiat 2002 ne gjendje perfekte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:26 ,

Pjes per Fiat Palio

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 22:38 ,

Shitet fiat palio 1,7 td 11 muj regj

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:25 ,

FIAT PALIO WEEKEND 1.6

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 20:13 ,

FIAT PALIO 1.6 WEEKEND

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 22:36 ,

Fiat palio

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 12:13 ,

Veturë

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 09:13 ,

Fiat Palio 1.9 dizell

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 00:23 ,

Shes Veturen Fiat Palio 1.6

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 19:47 ,

Fiat Palio

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 12:07 ,

Fiat Palio benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 17:26 ,

Malishev

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:33 ,

fiat palio

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 17:53 ,

Fiat Palio 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:19 ,

FIAT PALIO WEKEND DIESEL

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 22:45 ,

Fiat palio 1.6 16v

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 21:54 ,

fiat palio

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 02:11 ,

Shes Fiat Palio Wekeend

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 23:02 ,

u shit...

290 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 20:59 ,

Shes Fiat Palio vikend

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 21:01 ,

SHES FIAT PALIO 1.2 BENZIN -2001

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:17 ,

Shitet per pjes

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 16:00 ,

Fiat Palio 1.2

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 16:23 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 21:37 ,

Fiat Palio

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 20:49 ,

Fiat Punto -02

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 16:34 ,

URGJENT : FIAT PALIO 1.6 me Klim e Regjistrim !!!!

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim