Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Panda

Dje 18:00 ,

Fiat panda regjistrim deri dhjetor

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:47 ,

Fiat Panda Twinair Turbo Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 11:28 ,

FIAT PANDA 900 BENZIN

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 12:29 ,

Fiat Panda

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 18:56 Shitorja ,

FIAT PANDA 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Mar 19:46 ,

Shiten 3 Fiat Panda per shperndarje te ushqimit

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:56 ,

Vetur

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 18:56 ,

Vetura

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 13:45 ,

Shitet fiat panda 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 17:52 ,

Fiat Punto

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim