Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Punto Evo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIZELL I DOGANUAR 5 DYER 2011

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 Vetura , Gjilan

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet Dizell / Manual

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 03:04 Vetura , Gjilan

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin Manual

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Tet 09:43 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIESEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 10:42 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 22:16 Vetura , Ferizaj

Shes

230 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 23:23 Vetura , Pejë

shes fiat punto benzins

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 09:46 Vetura , Pejë

Fiat Punto Evo 1.4i me libera dervisj e para dor

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 20:03 Vetura , Pejë

Fiat u shit flm merrjep e gzoft pronari i ri

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 16:22 Vetura , Therandë

Fiat Punto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim