Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Fiat | Punto Evo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:37 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Shite Fiat Punto Evo 1.3 JTD

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:16 ,

Fiat Punto Evo 1,4 B• I sapo ardhur nga Zvicra����

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 19:36 ,

shes Fiat Punto Evo 1.3 dizell Multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:34 ,

Fiat Punto Evo 1.3 JTD Automatik 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 17:54 ,

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin Manual

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Tet 09:43 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIESEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 10:42 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 22:16 ,

Shes

230 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 23:23 ,

shes fiat punto benzins

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim