Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Qubo

15 Korr 17:00 ,

shes fiat

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim