Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Regata

28 Shk 20:03 ,

Fiat minikombi scudo 7 ulse

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Dhj 01:53 ,

Fiat

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 14:54 ,

Fiat 2.5 Dizell 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim