Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat | Regata

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Shk 20:03 ,

Fiat minikombi scudo 7 ulse

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Dhj 01:53 ,

Fiat

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 14:54 ,

Fiat 2.5 Dizell 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim