Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Scudo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:34 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Fiat scudo viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 Vetura , Lipjan

Fijat scudo 1.9 dizel

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 Vetura , Ferizaj

pikapi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:32 Vetura , Prishtinë

FIAT SCUDO MAXI 2.0 D ME DOGANE ME KLIME

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:26 Vetura , Gjilan

fiat scudo 2.0d

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Vetura , Gjilan

Fiat Scudo furgon

3 510 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Vetura , Prishtinë

Fiat skudo pikap i mallit 1998 1.9 td pa dogan

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 Vetura , Mitrovicë

FIAT SCUDO ME FRIZ 1.9 DIZELL RKS URGJENT SHITET

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 2.0 JTD vetem 85 000 km te kaluara

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Nën 21:46 Vetura , Ferizaj

Fiat baj ndrrim

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim