Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:50 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 10:19 ,

Fiat sedici suzuki 2.0 multi jtd viti 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 20:35 ,

Fiat Sedici 1.9 dizell 4x4 MTJ - 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 14:42 ,

Fiat sedic suzuk 2.0 multijet rexh, pare viti 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 13:33 ,

Fiat sedici 1.9 dizell , 4x4

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 09:49 ,

Fiat Sedieci 4x4 1.9 JTD

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 22:54 ,

Fiat Sedieci 4x4 1.9 JTD

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:28 ,

shitet fiat sidici 1.6 4/4

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 09:02 ,

Fiat Seicento 1 vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim