Rahovec | Makina | Vetura | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 16:16 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:48 ,

Fiat sedici 1.9 disel 4x4 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:39 ,

Fiat Sedici 2.0 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:33 ,

Fiat Sedici 2.0 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:03 ,

Fiat Sedici 1.9d MTJ 4x4 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 18:46 ,

Fiat Sedici 1.9 dizell 4x4 MTJ - 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:02 ,

Fiat Sedici Dynamic 1.9d MTJ 4x4 120ps 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 12:58 ,

Fiat Sedici

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 14:42 ,

Fiat sedic suzuk 2.0 multijet rexh, pare viti 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 13:33 ,

Fiat sedici 1.9 dizell , 4x4

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim