Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Spider Europa

04 Maj 17:21 ,

Fiat ne shitje

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 14:46 ,

PJES PER FIAT BRAWO

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Qer 15:49 ,

Shes veturen fiat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 09:08 ,

Shes dy kombi fiat

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim