Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Stilo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:41 Vetura , Prishtinë

Shes fiat 1.9. Dizell

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:58 Vetura , Lipjan

URGJENT Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 9muj rks

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:29 Vetura , Prizren

Fiat Stilo 1.9 disell Karavan

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 Vetura , Vushtrri

Fiat stilo 1.9 jtd viti2005 rks ndrrimi munshum

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 Vetura , Lipjan

Shes fiat stilo 1.9 JTD 2002

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:49 Vetura , Prishtinë

shes Fiat stilo Urgjent, ndrrim me mobile

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat stilo Urgjent ks 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Vetura , Prishtinë

Fiat stilo Urgjent ks 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Prizren

FIAT STILO 1.9 JTD VITI 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Vetura , Burim

tirane

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim