Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Strada

16 Tet 13:37 ,

Fiat Strada Adventure

4 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 21:03 ,

Shitet Fiat Strada Adventure

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 15:40 ,

Shitet Fiat strada

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 23:56 ,

shitet fiat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 22:45 ,

ahitet fiati

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 21:18 ,

Fiat Strada

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim