Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | Tempra

30 Mar 08:15 ,

Shes fiat

370 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:39 ,

Shitet Fiat 1.9 dizel turbo interkuller11muaj regj

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:11 ,

Shes Fiat tempra 93 URGJENT

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:05 ,

Shes Fiat tempra URGJENT

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 16:04 ,

Pjes Fiat Tempra

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:31 ,

Fiat tempra

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 15:45 ,

U Shit.. flm merrjep

420 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 13:41 ,

Fiat Tempra

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 17:30 ,

Fiat Tempra dizel

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:23 ,

Fiat Tempra 1.4 benzin plin regjistrim 27.02.2018

750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 09:10 ,

Fiat Tempra

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 12:25 ,

fiat tempura 8muj registrim

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 19:56 ,

fiat tempra

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 09:41 ,

Fiat Tempra

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 21:41 ,

Vetura me shitje fiat tempra

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 22:25 ,

Fiat Tempra 1.9 dizel

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 19:38 ,

fiat

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 10:46 ,

u shit e gzoft pronari i ri

730 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 19:32 ,

fiat tempra 1.8

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 13:27 ,

Fiat tipo 1.4 benzin

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 04:02 ,

UShitt Fiat tempra 1.9 turbo dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 22:59 ,

U Shit Fiat tempra 1.9 turbo dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:06 ,

shes fiatin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:01 ,

fiat tempra

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:59 ,

Fiat Tempra -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 19:22 ,

Fiat Tempra -92 disel

900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:58 ,

Fiat

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 22:15 ,

Vetur

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 14:18 ,

Fiat Tempra

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 18:54 ,

shitet

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 11:31 ,

u shit

699 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 15:10 ,

Shes Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 20:46 ,

Fiat Tempra

950 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 18:31 ,

FIAT TEMPRA

160 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 12:18 ,

Fiat Tempra

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 18:42 ,

Fiat Tempra Dizel -92

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim