Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Tempra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


30 Mar 08:15 ,

Shes fiat

370 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:39 ,

Shitet Fiat 1.9 dizel turbo interkuller11muaj regj

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:11 ,

Shes Fiat tempra 93 URGJENT

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:05 ,

Shes Fiat tempra URGJENT

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 16:04 ,

Pjes Fiat Tempra

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:31 ,

Fiat tempra

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 15:45 ,

U Shit.. flm merrjep

420 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 13:41 ,

Fiat Tempra

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 17:30 ,

Fiat Tempra dizel

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:23 ,

Fiat Tempra 1.4 benzin plin regjistrim 27.02.2018

750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim