Artanë | Makina | Vetura | Fiat | Uno | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:19 Vetura , Besianë

Shes fiat uno 1.0 benzin

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 13:49 Vetura , Prishtinë

Fiat uno 1.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:34 Vetura , Prishtinë

Fiat Uno 1.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 17:55 Vetura , Lipjan

U shitttt

22 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:24 Vetura , Gjilan

Fiat uno 1.5

220 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:48 Vetura , Gjilan

fiat

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Pri 23:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiati tip top

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 10:57 Vetura , Prizren

Shutet

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:41 Vetura , Prizren

Shitet fijat unao 1

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 08:58 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim